Drága Ági !
Több programot is végzek tőled ,amit iszonyúan élvezek ,
MAGAMHOZ KÉPEST !
Mert nekem ez a jelmondat a mindent jelenti ,mindig a fejemben van és visz előre ! Nagyon várom ezt az új anyagot is ,mert tudom hogy JÓ LESZ !
KÖSZÖNÖM a lendületed ,a segíteni akarásod ,és az emberszeretetedet !
További jó munkát ,jó egészséget kívánok neked ,családodnak és mindenkinek aki itt van velünk és azoknak is akik nincsenek épp itt ?

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

