Naná!!! Ez a tábor nem csak a “régieknek” szól… Mindien évben sok-sok új, bátor jelentkező érkezik az Ágipilates táborokba: mindnyájukban van egy kis „drukk” az elején – amit nevezhetünk egészséges izgalomnak is – amely aztán kb. 10 perc alatt el is párolog, ahogy belevetjük magunkat a tábori programokba! Volt olyan vendégünk is, aki bejelentkezett az egyik évebn, majd visszamondta, mert „félt” eljönni. Rákövetkező évben mégis eljött és ezt mondta nekem: „Ági, hogy én milyen buta vagyok, hogy tavaly nem jöttem! Mitől fosztottam meg magam … De az a lényeg, hogy idén itt vagyok :)!” Szóval, csak gyere és bízz bennünk :)! Nem fogsz csalódni …

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

