Nagy kér(d)ésem lenne: terjeszthetném-e a betegeink között azt az anyagot, amit a mai hírlevélhez csatoltál?
Ugyanis egyrészt a betegek nem ismernek meg (merthogy “úgy” lefogytam); másrészt mikor rájönnek, hogy a főnököm mégsem cserélte le az asszisztensét, akkor megeszik az életemet, hogy mit csináltam-hogy csináltam, merthogy ők is akarnak olyan eredményt, mint az enyém. 😀 és sajna rendkívül időigényes 1700 embernek egyenként elmesélni a Bombanő születik programot… 🙂 Viszont Te nagyszerűen és nagyon érthetően összefoglaltad az egésznek a lényegét.
(Zárójelben jegyzem csak meg: csak mostanáig minimum 20 embert uszítottam rá a honlapodra…:)

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

