Szia Ágica! Szeretnék gratulálni a legutóbbi /”Házi feladat – a Te részed”/ című írásodhoz. Olyan jól összeszedted a dolgokat, hogy aki ezt nem érti, az már nem is akarja. Én is mindig erről beszélek a vendégeimnek, de így összefoglalva szuper. Nem tudom, bűnt követek-e el, de bizony az egész cikket kiteszem az edzőtermünk falára, hogy minél többen értsék meg, hogy miről is szól ez az egész testformálás! Még egyszer köszi, puszi

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

