Kedves Ági!
Én tartozom köszönettel a “személyi edzésért”. Nagyon jó, hogy kijavítottál egy csomó tartáshibámat. Én már vasárnap elkezdtem a jegyzetet olvasni és természetesen egy matrac sorozatot is lenyomtam, már dvd nélkül, koncentrálva a tartás/légzés párosra.
Számomra te vagy a Pilates hazai Nagyasszonya, örülök, hogy megismerhettelek személyes is és köszönöm, hogy teljes figyelemmel vezettél minket a 2 nap során végig.
További sok sikert kívánok Neked mind a hivatásod, mind az életed egyéb területén.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

