Én is elmondhatom: szuper volt veletek tanulni, dolgozni, remélem nem ez volt az utolsó ilyen alkalom.
Ági, előtted leborulok, és külön köszönöm, hogy az andragógus lelkemnek egy tankönyvi példának is beillő képzéssel szolgáltál. Szuper volt látni, hogy ilyen jól összerakott rendszer nálunk is működik, működhet 🙂
És természetesen, ahogy beszéltük is a vizsga óta, ez nem lezárás, hanem éppen a jövőbeni közös munka kezdete, hiszen ha minden jól megy, még rengeteg alkalommal találkozunk majd a továbbképzések, pilates programok során.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

