Nagyon jo volt, en is koszonom szepen! ‘Lindat nagyon sajnalom, hogy kihagytam, bocsi Linda, a telefonom ebresztett hajnali 2.45-kor, de 2 ora alvas utan felalomban nem ertettem miert kellene felkelnem. Aztan mire magamhoz tertem, mar a vege fele volt az orad. De majd legkozelebb koran lefekszem. Azert igy is 3,5 orat vegigtornaztam (es kozben meg reggelit is csinaltam… haha)
Koszonet mindenkinek!
Es az idoeltolodas miatt meg elottem a nap Megyek is tanulni, gyalogolni, nektek pedig szep estet kivanok!

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

