A program elött gyakran fájt a fejem hetente többször is és csak fejfájáscsillapítóval tudtam átvészelni azt a napot. Manapság sokkal ritkábban fáj a fejem és képes vagyok kialudni gyógyszer nélkül. Gyakran ébredtem bedugult orral, mára ez is megszűnt. Mindig éreztem, hogy valami nincs rendben a táplálkozásommal, próbálkoztam ezzel-azzal, de elvesztem az információk tengerében. Huszár Ildikónak köszönhetően a helyére kerültek az értékes mozaik darabok és az értéktelenektől megváltunk. A fenti változások miatt jobban érzem magam a bőrömben és nem utolsó sorban fogytam 14 Kg-ot. 🙂 Köszönöm Ildikónak! (B. Márton)

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

