„Kedves Ági és Era!
Bármikor olvasod (Ági) a levelemet és átadod Erának is a köszönetemet, érvényes lesz.
Nagyon szépen köszönöm, hogy részt vehettem az 5 napos maratonon. Mindenből kaptam ízelítőt és magával ragadott! A fascia torna lenyűgözött!!!
Ágikám! A Te szakértelmed, több éves tapasztalatod az utánozhatatlan.
Nagyon szépen köszönök minden videót és további sok erőt, egészséget kívánok a folytatáshoz.
Szép napot kívánok”

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

