Kedves Ildi!
Miért volt hasznos nekem ez a program?
– mert összegezte mindazt, amiről már itt-ott olvastam,
– mert rávilágított sok „miért”-re
– mert nem kell attól tartanom, hogy egy sikeres fogyás után, abbahagyva a fogyókúrás menüt, mindent visszahízok
– mert már nem vagyok éhes, evés után meg fáradt
– nem utolsó sorban pedig, mert újra felvehettem néhány olyan kedvenc nyári ruhámat, ami már évek óta állt a dobozban és bánatosan nézett rám.
Remélem, hogy az a maradék néhány kiló is lemegy majd szép lassan, de már nem félek a kihívástól! A következő feladat a családom „megreformálása” lesz. Apró sikereket már elértem náluk, de még sok mindent át kell adnom nekik abból, amit tőled tanultam.
Köszönök mindent és kívánok sok siket. Bárcsak mindenki megtapasztalná és követőddé válhatna.
Szeretettel: L. Beáta

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

