Tökéletes alkalom, hogy az ember megismerkedjen a Pilates-szel és egyáltalán az Ágipilates családdal. A visszajárónak pedig, hogy lássa a már ismert kedves arcokat, újakat ismerjen meg és minden egyes alkalommal rájöjjön, hogy vannak hozzá hasonlóan gondolkodó emberek, kortól függetlenül. Jó ürügy, hogy egy kicsit kiszakadjon a mindennapokból, hogy kötöttségek nélkül élvezze a napot. Mindezt úgy, hogy tornázik, de senki nem nézi, hogy mibe öltözött, tudja-e/bírja- e csinálni a feladatokat. Jókat eszik és senki nem a kedvenc „fogyibogyó”-járól beszél. Jókat beszélget a legkülönbözőbb témáról, a csendesebbek jókat tudnak hallgatni, a nagydumások kedvükre mondhatják a magukét. Itt mindenki megtalálja, amit keres. Ami garantált, hogy senki nem érzi itt magát egyedül. Ez egy élmény.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

