Én leginkább a sport miatt jövök, meg a társaságért. Ilyenkor megpróbálom átlépni a határaimat, ami idén is sikerült sok szempontból is – úgy érzem, hogy a Pilates elég jól megy, a táncos órák meg sok mindent megmozgattak bennem érzelmileg is. Kár, hogy ilyesmire máskor nincsen lehetőségem (itt Bécsben eddig nem találtam Groove-órákat). Szóval, egyértelműen az első helyen a mozgásos órák állnak. De nagyon tetszett a fűszeres foglalkozás, meg a főzés is. A DISC érdekes volt, de ennyi idő alatt annyira csak a felületet lehet megkarcolni, hogy inkább csak egy játéknak tűnt.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

