Kedves Ági!
Nagyon köszönöm, hogy a tegnapi kérésem alapján máris fenn van a YouTube-on a 2019-es Tavaszi Test-ébresztő Kihívásod 12. Programja is.
Nagy lelkesedéssel követlek és csinálom veled a programokat, bár bevallom, nekem egyszerre egy napi program kevés, 2-3 programot össze szoktam kapcsolni.
Csodálom a lelkesedésedet, tiszteletre méltó az elkötelezettséged és nagyon örülök, hogy tizensok éve rád találtam, bár a személyes találkozásokra nincs módom.
Még egyszer hálás köszönetem és további szép és vidám napot kívánok:
Gyöngyi ?

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

