Erre írtam én azt, hogy: szoktatás kérdése! Nagyon sokszor csak mi gondoljuk, hogy nélkülözhetetlenek vagyunk és a családunk nem boldogulna nélkülünk. Aztán – ha netán úgy adódik – és magukra maradnak, mi lepődünk meg a legjobban, milyen jól elvoltak nélkülünk – sőt, még jól is érezték magukat!!! (ez néha nem is esik olyan jól ..) Tehát, szerintem 5-10-20 év után pont itt az ideje egy kis kalandnak! Hidd el, ha anya feltöltődve, kipihenve ér haza, azt a család is megérzi! Van több olyan Törzstáborozónk, akit a férje küld, mondván: „Anya, nem kéne már Pilates táborba menned?” Azért ez nagy eredmény, nem igaz :)?

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

