Korábban már „leveleztünk”, azóta is rendszeresen tornázom. Hát tényleg fantasztikus, bár még mindig a kezdőknek szóló gyakorlatokat nyüvöm. Nagyon jól érzem magam minden egyes torna után, sőt elvégzem a has és fenék gyakorlatokat – mintha jobban néznék ki- gondolom én. De, hogy a közérzetem sokkal jobb, és nem fáj a hátam, nyakam 20 km lefutása után sem, hát ez kedves Ági a Te érdemed, nagyon köszönöm. Most rendeltem meg a második kazettádat is, nem tudom, hogy valaha felnövök-e.
Sérülésmentes tanítást kívánok

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

