Nagyon köszönöm, hogy kitaláltad, létrehoztad a “Bombanő születik!” programot, amelynek én is részese lehettem!
Nagyon sokat tanultam, sok új dolgot hallottam, amit már ismertem,felfrissült. Megtanultam időt szakítani, odafigyelni magamra, tudom, hogy jó úton járok (bár néha még lelóg itt-ott a cipőm széle). Erőnlétemet, fittségemet megőrizve tudok csak “Bombanő” lenni. Nagyon hálás vagyok, hogy megmutattad az utat.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

