Nagyon jól éreztem magam! A társaság összeszokott, mégis befogadó volt az új jövevények felé. A témaválasztás és a köréje szervezett programok jó érzéssel töltöttek el. Nem csak ,,előadók” voltak, hanem értékes és érdekes emberek is.
A tornák mindig jólestek, különösen a fitness-maraton 4 része, amik összeszedték a kedvenceimet.
Nagyon tetszett a fitness-maraton délelőttje, a divattervező bemutatója és a táncház! A szállás is nagyon klassz volt! Máskor is lehet itt nyugodtan!

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

