Nagyon jól éreztem magam! A társaság összeszokott, mégis befogadó volt az új jövevények felé. A témaválasztás és a köréje szervezett programok jó érzéssel töltöttek el. Nem csak ,,előadók” voltak, hanem értékes és érdekes emberek is.
A tornák mindig jólestek, különösen a fitness-maraton 4 része, amik összeszedték a kedvenceimet.
Nagyon tetszett a fitness-maraton délelőttje, a divattervező bemutatója és a táncház! A szállás is nagyon klassz volt! Máskor is lehet itt nyugodtan!

(Ágipilates 20/6.) Pilates DVD-től az online tanulói platformig – és az életünkre rátelepedő technológiáról …
Szinte hihetetlen, de az első, Pilatesszel kapcsolatos anyagaim DVD formátumban jöttek napvilágra. 2005-2006. tájékán EZ volt a technológia. Méghozzá – a videókazettás korszakot követően –

