Nem is tudom elmondani mennyire jól éreztem magam veletek,nagyon,nagyon jó volt a tábor. Még sosem mentem el egyedül, gyerek és pasi nélkül sehová,és azt hiszem nagyon jó döntés volt elsőre a te táborodat választanom.
Nagyon gratulálok a szervezéshez,a kitartásodhoz,erődhöz a nagyon jó oktatói tudásodhoz,és a továbbiakban is nagyon sok energiát és jó egészséget kívánok neked,sok sikerrel!!

(Ágipilates 20/6.) Pilates DVD-től az online tanulói platformig – és az életünkre rátelepedő technológiáról …
Szinte hihetetlen, de az első, Pilatesszel kapcsolatos anyagaim DVD formátumban jöttek napvilágra. 2005-2006. tájékán EZ volt a technológia. Méghozzá – a videókazettás korszakot követően –

