A napokban kezdtem el a pilatest gyakorolni, a kezdőknek készített dvd-del. Derékfájással küszködök, ami köszönhető részben annak, hogy sokat emelek nagy súlyt ( fekvenyomás) és eléggé elhanyagoltam az utóbbi időkben a bemelegítést és a nyújtást. Remélem idővel elmúlik, mert a munkámhoz fontos lenne, hogy ne fájjon a derekam (rendőr vagyok). A DVD amúgy nagyon elnyerte a tetszésemet, mert már az első alkalom után jobb lett tőle a közérzetem.

(Ágipilates 20/6.) Pilates DVD-től az online tanulói platformig – és az életünkre rátelepedő technológiáról …
Szinte hihetetlen, de az első, Pilatesszel kapcsolatos anyagaim DVD formátumban jöttek napvilágra. 2005-2006. tájékán EZ volt a technológia. Méghozzá – a videókazettás korszakot követően –

