Nagyon tetszik az új dvd-d, amit a kismama lányomnak szereztem be! Még nem néztem teljesen meg, de amennyit eddig láttam belőle nagyon klassz. Érződik a mozdulataidon mennyire biztonságos, könnyű mégis átmozgató az egész. Pont a legkeményebb részt még nem láttam, de biz’ Istenemre mondom, kedvem támad kismamának lenni, nekem átjön, hogy mennyire jó ez igazából (persze a macerákat leszámítva). Tulajdonképpen ketten tornásztok és ez olyan szép. Megint egy jó dvd!!(én nem tudom, de lehet, hogy elfogult vagyok?)

(Ágipilates 20/6.) Pilates DVD-től az online tanulói platformig – és az életünkre rátelepedő technológiáról …
Szinte hihetetlen, de az első, Pilatesszel kapcsolatos anyagaim DVD formátumban jöttek napvilágra. 2005-2006. tájékán EZ volt a technológia. Méghozzá – a videókazettás korszakot követően –

