Nagyon tetszik az új dvd-d, amit a kismama lányomnak szereztem be! Még nem néztem teljesen meg, de amennyit eddig láttam belőle nagyon klassz. Érződik a mozdulataidon mennyire biztonságos, könnyű mégis átmozgató az egész. Pont a legkeményebb részt még nem láttam, de biz’ Istenemre mondom, kedvem támad kismamának lenni, nekem átjön, hogy mennyire jó ez igazából (persze a macerákat leszámítva). Tulajdonképpen ketten tornásztok és ez olyan szép. Megint egy jó dvd!!(én nem tudom, de lehet, hogy elfogult vagyok?)

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

