Összességében jól éreztem magam: fárasztó, de közben feltöltő is volt ez a pár nap. Jók voltak az órák, szép a Duna-part, kellemes a társaság. Nagyon tetszett a stúdiólátogatás, a PortDeBras, Era BodyArtja, a társaság és a masszőr :)!

(Ágipilates 20/6.) Pilates DVD-től az online tanulói platformig – és az életünkre rátelepedő technológiáról …
Szinte hihetetlen, de az első, Pilatesszel kapcsolatos anyagaim DVD formátumban jöttek napvilágra. 2005-2006. tájékán EZ volt a technológia. Méghozzá – a videókazettás korszakot követően –

