Mivel első alkalommal vettem részt a táboron, nekem kimondottan jól esett, milyen kedvesen és szinte “észrevétlenül” befogadott a már nagyrészt rutinos társaság. Kellemes hangulat volt, pörgős program, emberi légkör és külön említést tennék Ági és Erika maximális figyelméről, amit mindenki megkapott, igénye szerint. Feltöltődtem itt a hétköznapokra és rengeteget tanultam Pilatesből a dolgos otthoni edzésekre. Köszönet érte!

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

