Nagyon tetszik a program, jól átgondolt, kidolgozott, nem is számítottam rá, hogy ennyire felkészültetek. Gratulálok és “emelem kalapom”.
A minden nap végzett edzésektől sokkal jobban érzem magam. Eddig is pilates-eztem, de időnként abbahagytam.
Most – miután mindig nézem milyen újdonság van a fórumon – ez eszembe sem jut.
Az új edzésanyagok nagyon jók – éppen ebben a táborban vettem részt, így olyan, mintha ismét ott lennék – nagyon jó érzés!

(Ágipilates 20/6.) Pilates DVD-től az online tanulói platformig – és az életünkre rátelepedő technológiáról …
Szinte hihetetlen, de az első, Pilatesszel kapcsolatos anyagaim DVD formátumban jöttek napvilágra. 2005-2006. tájékán EZ volt a technológia. Méghozzá – a videókazettás korszakot követően –

