Nagyon tetszik a program, jól átgondolt, kidolgozott, nem is számítottam rá, hogy ennyire felkészültetek. Gratulálok és “emelem kalapom”.
A minden nap végzett edzésektől sokkal jobban érzem magam. Eddig is pilates-eztem, de időnként abbahagytam.
Most – miután mindig nézem milyen újdonság van a fórumon – ez eszembe sem jut.
Az új edzésanyagok nagyon jók – éppen ebben a táborban vettem részt, így olyan, mintha ismét ott lennék – nagyon jó érzés!

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

