Már tegnap azaz kedden a kezembe vehettem a Nők Lapját, mivel én is előfizetője vagyok. Örömmel láttalak meg benne és végre azt is láthattam, hogy milyenek a gyakorlatok. Sajnos anyagi helyzetem eddig még nem engedte meg, hogy megrendeljem a DVD-et, de minden tőled kapott levelet örömmel olvasok és a honlapodat is szívesen nézegetem. Gratulálok a cikkhez és további jó egészséget és munkát kívánok számodra.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

