Azért jöttem, hogy jó megmozgass, hát megkaptam! De olyan változatos és magával ragadó formában, hogy fel sem tűnt, csak másnap reggel, hogy mindenem érzem. Sikerült kikapcsolódnom, feltöltődnöm, és ezt a változatos programon kívül a remek társaságnak is köszönhetem.
Nagyon tetszettek Ági órái, nagyon jó volt, hogy végig Ági szakszerű irányításával dolgoztunk. Jó volt végigtapasztalni, hogy egy Pilates óra hogyan tud alkalomról alkalomra fejlődni.
Idén a társaság is egészen különlegesen nagyszerű volt…

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

