NEM, dehogy!Már a kezdet kezdetén sem így volt! Természetesen a mozgásformák „gerincét” a Pilates adja – hisz végül is Pilates táborban vagy – de mellette sok egyéb mozgásforma is bekerül az órarendbe minden évben! Van BodyArt, ¾ wellness step, PortDeBras, de volt már alakformálás, Fitt-hát óra, Dance Aerobic, jóga, csikung is, sőt, zumbáztunk batucáztunk, has-és indiai táncoltunk, de flamencoztunk is már! emellett minden táborban van Nordic Walking és kirándulás (pl. Rám-szakadék túra formájában). Napi 3-4 óra mozgást biztosítunk számodra; hogy abból mennyit veszel igénybe, az rajtad áll.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

