Karácsonyra megkaptam a gyermekeimtől a Pilates Bibliát. Gratulálok!! Nagyszerű kiadvány. Már egész jól haladok a gyakorlatokkal, bár néha jól jönne némi segítség.
Egy ideje érlelődik bennem a gondolat, hogy meg kéne ezeket a tapasztalatokat osztani másokkal is.
Meggyőződésem, hogy hasznukra válna. Ennek érdekében elfogom végezni a tanfolyamokat amiket meghirdettél. Szeretném a Pilatest sok emberrel megismertetni.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

