A Kezdő DVD már megvan kb. 1 hónapja azóta szinte minden nap csinálom. És valóban igazad volt, hogy az edzések száma ahogy nő, úgy fogom észrevenni magamon a változást. Egyre könnyebben és jobban csinálom,és már a középhaladó programot is . Igaz ez már nehezebb, de nagyon élvezem a dolgot!!! Alig várom,hogy a kisfiam aludjon és akkor neki tudok állni a tornagyakorlatoknak. Utána teljesen felfrissülök és nagyon jól érzem magam !!!!!!! A kilókban nem volt még igazán változás, de a párom is megjegyezte, hogy a hátsó fertájamon elég jól látszik már ez a közel 30 edzés. Én a nadrágomon vettem észtre meg a hasamon ,hogy van eredménye az egész dolognak ! A hátam azóta nem fáj, amit neked és a Pilates tornagyakorlatoknak köszönhetek!

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

