Örülök, hogy rátaláltam a pilatesre és gratulálok az elhivatottságodhoz! A másik lényeges dolog, hogy idő és lehetőség hiányában nem tudok edzőterembe járni, tehát az itthoni edzést kell választanom, és nem mindegy, hogyan sajátítom el a gyakorlatokat, mennyire követhető és élvezetes. Te ezt is megoldottad…
A beállító nap is szenzációs ötlet, ezt még én is be tudtam vállalni, mert a férjem itthon maradt a picikkel.

(Ágipilates 20/7.) Vissza az életbe ÉS irány az Everness! :) Ahol ezzel a témával várlak …
Tegnap furcsán indult a reggelem – nem tanulnivalóval a kezemben! 😊 Helyette a kertünkben “bóklászva”. Rácsodálkozva, micsoda bőség is vesz körül: a cseresznyefa roskadozik, a

