
Ti kérdeztetek – én válaszolok 2. rész: Pilates X-en túl ÉS fogyás Pilatesszel :)?
A “Ti kérdeztetek – én válaszolok” videó blog sorozatunk 2. részét nézheted meg itt. A téma, melyet körbejárunk a “Hogyan és mennyit mozogjak 50-en, 60-on,

A “Ti kérdeztetek – én válaszolok” videó blog sorozatunk 2. részét nézheted meg itt. A téma, melyet körbejárunk a “Hogyan és mennyit mozogjak 50-en, 60-on,

Ez az első videoblogom :)! Imádok írni, de van, ahol a beszéd célravezetőbb ;)! Tavaly év végén az Ágipilates végzett egy kutatást az Olvasói között,

A Pilates akkor kezd igazán érdekessé-izgalmassá válni, amikor a saját tested leelemezve, annak igényeit felmérve rájössz, melyek a Te személyes kihívásaid szerkezetileg (izmok, csontok, ízületek

Szeretnéd, ha az idei év nem egy lenne azok sorában, amikor elhatároztad – mi több, újévi fogadalmat tettél! – hogy lefogysz és rendszeresen sportolni fogsz,

Múlt kedden küldtem ki egy kutatási kérdőívet az Ágipilates hírlevél Olvasóinak (ugye, Te is köztük vagy ;)? Ha még nem, de nem szeretnél ilyen jó

Nosztalgikus hangulatban vagyok: most novemberben lett 10 éves az Ágipilates 🙂 … Ilyenkor az ember – akarva-akaratlanul – elgondolkodik bizonyos dolgokon. Mert 10 év hosszú

Személy szerint az egyik kedvenc gyakorlatom! Valószínűleg azért, mert a törzsem oldalirányú hajlékonysága épp elég ahhoz, hogy élvezni is tudjam ;)! Viszont nagyon sok vendég

Október a mellrák elleni küzdelem hónapja! Ugye, Te is áttapintod a melleid minden hónapban, a menstruációd követően? És ugye, legalább 1x meglátogatod a nőgyógyászod, rákszűrés

Kicsit se töltsön el aggodalommal, ha ezzel a gyakorlattal Neked is meggyűlik a bajod! Nem vagy vele egyedül, hidd el 😉 … Nem véletlen, hogy

Emlékszel még az Alphaville 80-as évekbeli nagy slágerére, a Forever Youngra? (40-esek előnyben :)) Persze, akkoriban – lévén kb. 10 éves 🙂 – még bőven

A következő “mumusunk” nem is egy gyakorlat, hanem egy gyakorlat csoport – közkívánatra :)! Ezek a “gurulós” gyakorlatok, mint amilyen a Labda, a Fóka és

A Pilatesben az a jó, hogy mindenkinek rátapint a “leggyengébb láncszemére” 🙂! Joe bácsi gyakran mondogatta: amelyik gyakorlatot a legjobban utálod, arra van a legnagyobb
